Čas na serveru 00:06:07

František Tavík Šimon
Trh v Nice

Id: 260102

Trh v Nice

  •  / Trh v Nice / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 30 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1300x

Vyvolávací cena:
2 200

3 700