Čas na serveru 09:53:21

Pavel Šimon
U vody

Id: 65114

U vody

  •  / U vody / Pavel Šimon
  •  / U vody / Pavel Šimon
  •  / U vody / Pavel Šimon

olej/karton, rozměr 22 x 26,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 45, dekorativně adjustováno, původní stav

zobrazeno: 2522x

Vyvolávací cena:
500

1 800