Čas na serveru 13:46:13

František Tavík Šimon
Z Orientu

Id: 335606

Z Orientu

  •  / Z Orientu / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 29,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, pod sklem lehce znečištěno

zobrazeno: 1416x

Vyvolávací cena:
2 800