Čas na serveru 07:12:57

František Tavík Šimon
Z Paříže

Id: 326003

Z Paříže

  •  / Z Paříže / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr listu 48 x 38 cm, značeno a datováno ve spodní části, včetně věnování, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1400x

Vyvolávací cena:

8 277