Čas na serveru 15:52:05

František Tavík Šimon
Ze Středomoří

Id: 369202

Ze Středomoří

  •  / Ze Středomoří / František Tavík Šimon

olej/karton, rozměr 27 x 33 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1849x

Vyvolávací cena:
2 800

50 000

Příhozy: 67