Čas na serveru 23:59:12

František Tavík Šimon
Ze Šumavy

Id: 340805

Ze Šumavy

  •  / Ze Šumavy / František Tavík Šimon

olej/plátno, rozměr 27 x 64 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně s datací 1915, oděrky na rámu

zobrazeno: 2903x

Vyvolávací cena:
4 800

36 000

Příhozy: 51