Čas na serveru 02:30:25

František Tavík Šimon
Zima na Staroměstském náměstí

Id: 369102

Zima na Staroměstském náměstí

  •  / Zima na Staroměstském náměstí / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 29 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1422x

Vyvolávací cena:

8 600