Čas na serveru 18:06:32

František Tavík Šimon
Zimní Paříž

Id: 188502

Zimní Paříž

  •  / Zimní Paříž / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 819x

Vyvolávací cena:

16 500

Příhozy: 51