Čas na serveru 20:36:43

František Tavík Šimon
Zlatá ulička

Id: 94211

Zlatá ulička

  •  / Zlatá ulička / František Tavík Šimon

barevná litografie/papír, velikost tisku 26 x 24 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, ve spodní části list poškozen tekutinou

zobrazeno: 998x

Vyvolávací cena:
1 200