Čas na serveru 12:36:31

František Tichý
Anděl

Id: 1525

Anděl

  •  / Anděl / František  Tichý
  •  / Anděl / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 9,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 48, paspartováno, volně loženo, původní stav

zobrazeno: 2163x

Vyvolávací cena:
1 200