Čas na serveru 00:42:11

František Tichý
Anděl

Id: 358504

Anděl

  •  / Anděl / František  Tichý
  •  / Anděl / František  Tichý
  •  / Anděl / František  Tichý

lept/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 22 cm, značeno, datováno a číslováno 1/3, včetně věnování ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, vzhledem k počtu výtisků se jedná o velmi vzácný kus

zobrazeno: 1640x

Vyvolávací cena:

9 700