Čas na serveru 14:11:06

František Tichý
Bílá černoška

Id: 471407

Bílá černoška

  •  / Bílá černoška / František  Tichý

kombinovaná technika, akvarel/suchá jehla/papír, rozměr 38 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3264x

Vyvolávací cena:

37 000

Příhozy: 58