Čas na serveru 11:43:40

František Tichý
Bílá černoška

Id: 152302

Bílá černoška

  •  / Bílá černoška / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, signováno vlevo dole a datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4283x

Vyvolávací cena:

19 500