Čas na serveru 21:53:22

František Tichý
Břichomluvec

Id: 86027

Břichomluvec

  •  / Břichomluvec / František  Tichý

litografie, velikost tisku 43,5 x 31,5 cm, signováno uprostřed dole, vpravo dole věnování, jedna z Tichého nejvýznamnějších prací, paspartováno, volně loženo, vše v původním stavu, PO

zobrazeno: 3887x

Vyvolávací cena:

75 000

Příhozy: 63