František Tichý
Černý Arlecchino
Id: 503901
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 21 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 866x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 000 Kč
2024,05-1,14,20,35,00
minimální příhoz 500 Kč