Čas na serveru 17:05:30

František Tichý
Cirkusový motiv

Id: 273909

Cirkusový motiv

  •  / Cirkusový motiv / František  Tichý

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, značeno a datováno s věnováním vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 5114x

Vyvolávací cena:
3 800

77 500

Účastníci: 21

Příhozy: 92