Čas na serveru 21:56:29

František Tichý
Commedia dell arte I.

Id: 429008

Commedia dell arte I.

  •  / Commedia dell arte I. / František  Tichý

tříbarevná suchá jehla/papír, rozměr listu 43 x 61 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 700x

Vyvolávací cena:

16 000