Čas na serveru 19:12:20

František Tichý
Commedia dell´arte

Id: 16701

Commedia dell´arte

  •  / Commedia dell´arte / František  Tichý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 42 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1942, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 4324x

Vyvolávací cena:

27 000