František Tichý
Dáma s chrtem
Id: 500611
litografie/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 14 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 139, str. 110
zobrazeno: 77x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
2024,05-1,14,20,57,00
minimální příhoz 100 Kč