Čas na serveru 23:37:27

František Tichý
Deštník

Id: 344302

Deštník

  •  / Deštník / František  Tichý
  •  / Deštník / František  Tichý
  •  / Deštník / František  Tichý
  •  / Deštník / František  Tichý
  •  / Deštník / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28 x 30 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, původní pasparta a zasklení

zobrazeno: 887x

Vyvolávací cena:

17 500