Čas na serveru 01:18:21

František Tichý
Eiffelovka

Id: 383305

Eiffelovka

  •  / Eiffelovka / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12 cm, značeno uprostřed dole tužkou, datováno 57, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3218x

Vyvolávací cena:
1 200