Čas na serveru 19:04:37

František Tichý
Fortuna

Id: 139003

Fortuna

  •  / Fortuna / František  Tichý
  •  / Fortuna / František  Tichý
  •  / Fortuna / František  Tichý
  •  / Fortuna / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 11 cm, signováno uprostřed dole, datováno 47, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2059x

Vyvolávací cena:

9 000