Čas na serveru 20:46:04

František Tichý
Hadí muž

Id: 471401

Hadí muž

  •  / Hadí muž / František  Tichý

lept/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 33 cm, značeno vpravo dole v tisku, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3160x

Vyvolávací cena:

39 000