Čas na serveru 03:21:04

František Tichý
Harlekýn

Id: 244603

Harlekýn

  •  / Harlekýn / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 20,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 9282x

Vyvolávací cena:

28 000

Příhozy: 65