Čas na serveru 14:09:19

František Tichý
Holohlavý muž opírající se o loket pravé ruky

Id: 471408

  •  / Holohlavý muž opírající se o loket pravé ruky / František  Tichý

tuš/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 13,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti Dr. Františka Dvořáka

zobrazeno: 445x

Vyvolávací cena:
6 000

9 000