Čas na serveru 12:31:12

František Tichý
Jezdec

Id: 147508

Jezdec

  •  / Jezdec / František  Tichý
  •  / Jezdec / František  Tichý
  •  / Jezdec / František  Tichý
  •  / Jezdec / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr tisku 20 x 20 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 57/60, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 3249x

Vyvolávací cena:

12 990