Čas na serveru 02:37:30

František Tichý
Jezdec na koni

Id: 114013

Jezdec na koni

  •  / Jezdec na koni / František  Tichý

kresba uhlovou tužkou/papír, velikost listu 24,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 33, list v minulosti přeložen, zaskleno, nové rámování

zobrazeno: 2828x

Vyvolávací cena:

15 652