Čas na serveru 20:19:30

František Tichý
Jsem sám

Id: 471409

Jsem sám

  •  / Jsem sám / František  Tichý

litografie/papír, rozměr 30 x 21 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, papír místy zvlněný, oděrky na rámu

zobrazeno: 752x

Vyvolávací cena: