Čas na serveru 13:50:08

František Tichý
Klaun

Id: 276909

Klaun

  •  / Klaun / František  Tichý
  •  / Klaun / František  Tichý
  •  / Klaun / František  Tichý

kresba/papír, rozměr ve výřezu 9,6 x 13,2 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, adjustováno v pouzdře

zobrazeno: 1590x

Vyvolávací cena:

15 500

Příhozy: 58