Čas na serveru 13:05:02

František Tichý
Klaun

Id: 284703

Klaun

  •  / Klaun / František  Tichý
  •  / Klaun / František  Tichý
  •  / Klaun / František  Tichý

barevná kresba/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 16 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1313x

Vyvolávací cena:

15 500