Čas na serveru 17:40:54

František Tichý
Klaun s růží

Id: 941

Klaun s růží

  •  / Klaun s růží / František  Tichý

suchá jehla, rozměr 24,7 x 17,5 cm, signováno uprostřed dole tužkou Tichý, datováno 42, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2431x

Vyvolávací cena:

11 000