Čas na serveru 09:05:31

František Tichý
Klauni

Id: 1450

Klauni

  •  / Klauni / František  Tichý
  •  / Klauni / František  Tichý
  •  / Klauni / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 23 x 23 cm, signováno uprostřed dole, datováno 47, věnování panu Žižkovi - osobnímu rámaři autora, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2170x

Vyvolávací cena:
7 500

30 000