Čas na serveru 07:04:48

František Tichý
Komedie dell arte II.

Id: 391604

Komedie dell arte II.

  •  / Komedie dell arte II. / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 23 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, nerámováno

zobrazeno: 596x

Vyvolávací cena:

18 000