František Tichý
Kouzelník s kartami II
Id: 500607
lept/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 18,5 cm, značeno vpravo dole v tisku, značeno a datováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 30, str. 48
zobrazeno: 898x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
2024,05-1,13,20,45,00
( 13.5.2024, 20:45:00 )
minimální příhoz 500 Kč
3.5.2024 | 16:06 | 6 500 Kč |