Čas na serveru 16:26:00

František Tichý
Leda s labutí

Id: 2233

Leda s labutí

  •  / Leda s labutí / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 32 cm, signováno uprostřed dole, datováno 41, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2652x

Vyvolávací cena:
6 000

14 000