Čas na serveru 12:03:01

František Tichý
Madona stojící na hadovi

Id: 471413

Madona stojící na hadovi

  •  / Madona stojící na hadovi / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 341x

Vyvolávací cena:

3 600