Čas na serveru 08:11:29

František Tichý
Milosrdný samaritán III

Id: 406901

Milosrdný samaritán III

  •  / Milosrdný samaritán III / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 782x

Vyvolávací cena:

13 000