Čas na serveru 13:54:20

František Tichý
Muž u kostela

Id: 253703

Muž u kostela

  •  / Muž u kostela / František  Tichý

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 15 x 11,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1874x

Vyvolávací cena:
2 200

7 500