Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaFrantišek Tichý
Novoročenka Antonína Millera
Id: 500612
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 10 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 195, str. 137
zobrazeno: 30x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2024,05-1,14,19,34,00
( 14.5.2024, 19:34:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |