Čas na serveru 21:18:09

František Tichý
Paganini

Id: 254602

Paganini

  •  / Paganini / František  Tichý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 33 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzealním sklem, rámováno,po

zobrazeno: 1794x

Vyvolávací cena:
3 800

37 200

Příhozy: 56