Čas na serveru 15:40:12

František Tichý
Paganini

Id: 471603

Paganini

  •  / Paganini / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 19,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno

zobrazeno: 2399x

Vyvolávací cena:

28 500