Čas na serveru 07:17:25

František Tichý
Paganini II.

Id: 372302

Paganini II.

  •  / Paganini II. / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 32 x 23,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno. publikováno v knize František Tichý Grafické dílo, č. 117, str. 137

zobrazeno: 2155x

Vyvolávací cena:

30 000

Příhozy: 57