Čas na serveru 02:20:29

František Tichý
Paganini II

Id: 429009

Paganini II

  •  / Paganini II / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr listu 46 x 45 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 883x

Vyvolávací cena:

14 500