Čas na serveru 22:19:22

František Tichý
Paganini V.

Id: 1481

Paganini V.

  •  / Paganini V. / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25 x 25 cm, nesignováno, popis na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 5194x

Vyvolávací cena:

20 000