Čas na serveru 07:34:58

František Tichý
Pařížské střechy

Id: 344308

Pařížské střechy

  •  / Pařížské střechy / František  Tichý

lept/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, též v tisku, lehce zažloutlý papír, paspartováno, nerámováno

zobrazeno: 2090x

Vyvolávací cena:

12 500