Čas na serveru 20:59:42

František Tichý
Pařížské střechy

Id: 445105

Pařížské střechy

  •  / Pařížské střechy / František  Tichý

lept/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 29,5 cm, značeno vlevo dole v tisku, značeno a datováno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 389x

Vyvolávací cena: