Čas na serveru 03:58:25

František Tichý
Pieta

Id: 369903

Pieta

  •  / Pieta / František  Tichý
  •  / Pieta / František  Tichý
  •  / Pieta / František  Tichý

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 29,8 x 21 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 394x

Vyvolávací cena:

15 000