Čas na serveru 08:22:24

František Tichý
Řetězový most

Id: 1360

Řetězový most

  •  / Řetězový most / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 33 x 35 cm, signováno uprostřed dole tuší, přípis, datováno 43, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2591x

Vyvolávací cena:

7 000