Čas na serveru 09:49:09

František Tichý
Sfinga

Id: 78105

Sfinga

  •  / Sfinga / František  Tichý
  •  / Sfinga / František  Tichý
  •  / Sfinga / František  Tichý
  •  / Sfinga / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 12 x 7,2 cm, signováno v uprostřed dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 1002x

Vyvolávací cena:

1 600