Čas na serveru 21:16:56

František Tichý
Studie klauna

Id: 254725

Studie klauna

  •  / Studie klauna / František  Tichý

akvarelová kresba/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci

zobrazeno: 2136x

Vyvolávací cena:

10 000